Зупинка фунікулера та відключення світла у трьох районах столиці
Київський фунікулер тимчасово зупинив роботу через раптові перебої з електропостачанням. Це сталося зранку 22 червня. Ситуація напружена.
Масштабні знеструмлення охопили одразу три райони міста.
Дніпровський та Дарницький райони на лівому березі першими відчули наслідки аварії. Мешканці втратили світло миттєво. Згодом проблема поширилася на сусідні оселі.
Енергетична криза дісталася і правого берега столиці. Незручності вже відчувають споживачі Голосіївського району. Масштаби збоїв зростають.
Причиною послужили нещодавні атаки ворога. У понеділок вранці у семи областях України зафіксували аналогічні знеструмлення об’єктів критичної інфраструктури.








Залишити коментар